Geliştirici Seçeneklerini Devre Dışı Bırakın: Cihazınızın ayarlarına gidin, "Geliştirici seçenekleri"ni bulun ve "OEM Kilit Açma" seçeneğini devre dışı bırakın. Bu, yetkisiz kullanıcıların önyükleyicinin kilidini açmasını önleyecektir.

Önyükleyiciyi Kilitleyin: Önyükleyiciyi kilitlemek, yalnızca resmi olarak imzalanmış ürün yazılımının yükseltilebilmesini sağlar. Önyükleyiciyi kilitlemek için "fastboot oem lock" komutunu kullanın.

USB Hata Ayıklamayı Devre Dışı Tut: Cihazınızdaki geliştirici seçeneklerinde USB hata ayıklamanın devre dışı bırakıldığından emin olun. Bu, Fastboot'a yetkisiz erişim riskini daha da azaltır.

https://www.mspy.web.tr/xiaomi-fastboot-nedir-nasil-etkinlestirilir-nasil-kapatilir/
Geliştirici Seçeneklerini Devre Dışı Bırakın: Cihazınızın ayarlarına gidin, "Geliştirici seçenekleri"ni bulun ve "OEM Kilit Açma" seçeneğini devre dışı bırakın. Bu, yetkisiz kullanıcıların önyükleyicinin kilidini açmasını önleyecektir. Önyükleyiciyi Kilitleyin: Önyükleyiciyi kilitlemek, yalnızca resmi olarak imzalanmış ürün yazılımının yükseltilebilmesini sağlar. Önyükleyiciyi kilitlemek için "fastboot oem lock" komutunu kullanın. USB Hata Ayıklamayı Devre Dışı Tut: Cihazınızdaki geliştirici seçeneklerinde USB hata ayıklamanın devre dışı bırakıldığından emin olun. Bu, Fastboot'a yetkisiz erişim riskini daha da azaltır. https://www.mspy.web.tr/xiaomi-fastboot-nedir-nasil-etkinlestirilir-nasil-kapatilir/
Xiaomi FastBoot Nasıl Kapatılır?
0 Comments 0 Shares
Sponsored